Co nám může nabídnout Zaimo půjčka?

Pokud máme finanční problémy, velmi často hledáme půjčku, která nám je může pomoci vyřešit. Zamíříme tedy do segmentu takzvaných mikropůjček, neboli půjček před výplatou. A jednou takovou, která v tomto segmentu také je, je Zaimo půjčka. Přesto ale musíme říci, že se rozhodně nejedná o produkt typický, jelikož od svých konkurentů se liší především v oblasti splácení půjčené částky.

Kolik peněz nám Zaimo půjčka nabídne?

Začít je tedy třeba právě touto charakteristikou. Pokud začneme částkami, potom máme možnost požádat si o sumu v rozmezí 1 000 – 25 000 korun českých. Částku si zvolíme dle našich potřeb, a to jednoduše, pomocí interaktivního posuvníku. Co je poté zajímavé, to je možnost volby splácení. Zde vás totiž nečekají pevně dané termíny, ale počty splátek.

Zaimo půjčka tak nabízí možnost vrátit zvolené peníze v rámci jedné splátky, ale stejně tak i v rámci celých 12 splátek, což je maximum, které můžeme zvolit. Poté už stačí stisknout příslušné tlačítko a v žádosti pokračovat dále.

Jak probíhá žádost?

Ta je poměrně jednoduchá, jelikož vše samozřejmě proběhne online, z pohodlí vašich domovů. To vede k tomu, že je vše poměrně rychlé. Upozornit ale musíme na to, že pokud je Zaimo půjčka něčím charakteristická, tak určitě nutností poplatku. A to registračního, který má výši jedné koruny české. Právě tu zašlete na účet společnosti, aby mohla být vaše žádost a vaše registrace skutečně kompletní.

Ačkoliv to může být pro mnohé bráno jako zdržení, rozhodně se není třeba obávat, jelikož v jiných směrech vás už Zaimo půjčka rozhodně nezdrží. A to třeba proto, že v rámci vyřízení žádosti není nutné potvrzení o příjmu, stejně jako není nahlíženo do bankovních nebo nebankovních registrů. To zase proces schvalování výrazně zkrátí.

Víte, že … vše samozřejmě vyřídíte i prostřednictvím internetu, jelikož například potřebná smlouva dojde na váš email.

Jak rychlé je vyřízení?

Díky zmíněným podmínkám a možnostem si můžete být jisti tím, že samotné vyřízení je poměrně rychlé a jednoduché. Ostatně více o tom píše samotný poskytovatel na svém webu: „Zpravidla jsou peníze k dispozici do několika minut. Mohou ale nastat situace, které způsobí prodloužení této lhůty. Například když zažádáte o úvěr v neděli večer, banka ji může na Váš účet připsat až v pondělí ráno. Pokud se jedná o mezibankovní převod, peníze jsou zpravidla připsány do druhého dně.“ Díky tomu je tato půjčka skutečně ideální volbou i ve chvíli, kdy potřebujeme řešit své finanční problémy. A jelikož se jedná o úvěr neúčelový, není třeba to nikomu sdělovat. A jaké jsou další výhody, které ještě nezazněly? Rozhodně to jsou třeba tyto:

  • Vyřízení online, z pohodlí domova
  • Peníze jsou vypláceny na bankovní účet
  • Možnost půjčit si i opakovaně
  • Možnost předčasného splacení bez sankcí