Wallet Credit Card Cash Investment

AB půjčka se vám přizpůsobí

Jako krátkodobé řešení nedostatku finančních prostředků můžete využít AB půjčku bez ručení od společnosti Alto Bello Invest, s.r.o. její nespornou výhodou je, že přestože je avizovaná jako krátkodobá půjčka, dobu její splatnosti si můžete natáhnout dle potřeby až na dva roky.

AB půjčka bez ručení

V rámci tohoto produktu si můžete půjčit 5 000 – 25 000 korun, přičemž dobu splatnosti půjčky lze nastavit na 20 dní až 24 měsíců. Půjčka je poskytována bez jakéhokoliv ručení či zajištění, bez zástavy, bez nahlížení do registru. V případě, že o půjčku požádáte, nemusíte dokonce ani dokládat výši svých příjmů. Úroková sazba půjčky začíná na 1,4% měsíčně.

Další zajímavý článek:  Banka zamítla mou žádost o půjčku. Co teď?

Jak požádat o půjčku

O půjčku lze požádat online prostřednictvím kontaktního formuláře dostupného na internetových stránkách poskytovatele. Hledejte pod heslem AB půjčka. Je zde k dispozici také nezávazná kalkulace půjčky, kde si můžete předem ověřit výši své splátky s ohledem na výši vaší půjčky a dobu její splatnosti. Následně budete kontaktováni poskytovatelem a veškeré náležitosti vyřídíte v průběhu jediného telefonátu, možno však i emailem.

Další možnosti AB půjček

Nevyhovuje vám výše popsaná půjčka co do výše možné částky nebo doby splatnosti? Potřebujete více peněz na delší dobu? V tom případě pro vás má Alto Bello Invest nabídku několika dalších AB půjček, a to půjčky Podnikatel a Nej ručené nemovitostí a poskytované do výše 40% odhadní ceny nemovitosti a dále půjčku Klasik, která se poskytuje od 50 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti od 2 do 10 let.

Další zajímavý článek:  Co dělat, když je týden do výplaty příliš dlouhý