Credit Card Master Card Visa Card

Kuriózní půjčky aneb, na co všechno jsou lidé schopni půjčit si

V České republice patří mezi nejrozšířenější půjčky na bydlení nebo rekonstrukci bytu, či domu. Hned v závěsu jsou půjčky na auto nebo vybavení domu. Poskytovatelé finančních injekcí však mnohdy narazí na opravdové kuriozity. Napadlo by vás půjčit si třeba na úplatek nebo smuteční věnec? Mnohé ano. Přehled těch nejkurióznějších půjček vám přinášíme na následujících řádcích.

Půjčka na svatbu i pohřeb

Zprostředkovatelé finančních produktů se setkali například s klientem, který za nimi přišel s prosbou o půjčku na svatbu. Konkrétně se jednalo o zaplacení svatební hostiny a pronájem společenských prostor. Jiný klient zase požádal o neúčelovou půjčku na úhradu svatebního věnce.

Další zajímavý článek:  Nebankovní půjčky Praha 4 - znáte je?

Relax a vizáž

Nemálo těch, kteří se rozhodnou půjčit si, investují vypůjčené prostředky třeba do rodinné dovolené. V dnešní poměrně složité době je pro většinu z nás odpočinek velmi důležitý. Není se tak čemu divit, že lidé si půjčují na romantické víkendové pobyty nebo luxusní rodinné dovolené. A někteří zachází i dál. Půjčku si vezmou třeba na rybářské vybavení a odjedou relaxovat k blízkému rybníčku. Zvláště ženy chodí do banky i jiných (nebankovních) institucí s prosbou o půjčku na plastickou operaci. Nejčastěji chtějí žen zvětšit poprsí. Zajímavostí je, že o tyto půjčky žádají zejména v letních měsících.

Další kuriozity

Výjimkou však nejsou ani úvěry třeba na loterijní tiket nebo úplatek pro lékaře. O takový pětisetkorunový úvěr si řekla žena před operací. Další žena (očividně bezzubá) nutně potřebovala půjčku na uhrazení nových zubních protéz. O tom, zda byla půjčka poskytnuta, se však bohužel nikde nepíše.

Další zajímavý článek:  Víme, proč půjčka 50000 Kč láká stále více lidí