Time Watch Seconds Minute Hour

Nebankovní konsolidace půjček pomůže odvrátit osobní bankrot

Pokud se začínáte nebezpečně točit na pokraji dluhové spirály a máte více úvěrů, které nestačíte splácet, je třeba začít jednat rázně. Máte-li už záznam v některém z registrů dlužníků, můžete stále zažádat o nebankovní půjčku bez registru nebo rovnou o nebankovní konsolidaci půjček. Při pečlivém výběru můžete získat příznivé podmínky od solidního poskytovatele, které vám umožní ze spirály uniknout.

Při nebankovní konsolidaci půjček sloučíte všechny své úvěry do jedné půjčky. Uhradíte je tím naráz a splatnost nové půjčky si rozložíte na delší dobu. Měsíční splátka je tak ve výsledku nižší. Tím ulevíte svému rozpočtu a získáte větší manévrovací prostor. Pokud se vám nahromadilo více krátkodobých půjček s vysokým úrokem, pak vás určitě potěší i skutečnost, že půjčky dlouhodobé jsou obecně úročeny mnohem mírněji. Ke konsolidaci se snažte najít tu co nejméně nákladnou.

Čím rychleji se k nebankovní konsolidaci půjček rozhodnete, tím lépe pro vás. Snížíte riziko postihů za opožděné splátky. Pátrání po vhodné půjčce bude náročné, protože trh je značně nepřehledný. Proto vám přinášíme naše vlastní doporučení – k nebankovní konsolidaci půjček vám radíme použít Hypopůjčku od společnosti TGI Money a.s., která k tomu má všechny potřebné vlastnosti.

Hypopůjčka je tzv. americká hypotéka, u které ručíte nemovitostí. Získat můžete od 50 000 do 3 milionů korun (ovšem pouze do 50 % odhadované ceny nemovitosti).  Má příznivě nízký úrok i RPSN a hlavně jde její splatnost nastavit až na 20 let. Schválně si vyzkoušejte na úvěrové kalkulačce, na kolik by vás vyšla měsíční splátka. Pokud se pro Hypopůjčku rozhodnete, stačí vyplnit jednoduchý formulář žádosti a do 24 hodin se dozvíte, jestli je vám úvěr předběžně schválen. Peníze pak obdržíte nejpozději za 14 dní od podpisu smlouvy, zpravidla to však bývá podstatně dříve.