Many Coins Currency Finance Value

Za jakých podmínek umožní GEmoney internet banka přihlásit se na účet?

Pokud máte účet právě u této banky, je samozřejmě jasné, že vám byla nabídnuta i možnost jeho jednoduché správy. A za jakých podmínek? Samozřejmě s možností toho, že se k němu budete přihlašovat prostřednictvím internetového bankovnictví. A i když umožní GEmoney internet banka přihlásit se téměř každému, podívali jsme se blíže na to, zda jsou nějaké podmínky, které je nutné přece jenom splnit. A několik z nich vám nyní přinášíme.

Kdo může využít služby GEmoney internet banka přihlásit se na účet?

Nejprve se pojďme podívat na to, pro koho je vlastně daná možnost určena. K účtům a dalším produktům totiž nemusí být dostupná automaticky, jelikož může být zakládána třeba i dodatečně. A to konkrétně na pobočce. A to nikoliv té vaší nejbližší, ale na jakékoliv, které na našem území je. A abychom byli ještě o něco konkrétnější, umožní GEmoney internet banka přihlásit se pouze těm, které mají jeden z následujících produktů:

  • Běžný účet vedený v korunách
  • Kreditní kartu
  • Spořicí účet typu Genius
Další zajímavý článek:  Servis24 přihlášení na účet není jenom o správě vašeho účtu

Pokud takový produkt máte, můžete samozřejmě přijít na pobočku a požádat právě o zřízení internetového bankovnictví. Pokud ho naopak nemáte, není problém si ho zřídit. A při tom nezapomeňte právě na požadavek toho, abyste dostali i možnost využívat internetbanking.

Víte, jaká banka se skrývá pod kódem 5500? Přečtěte si zajímavý článek.

Jaké jsou požadavky na váš počítač?

Kdo může IB využívat, tedy již víme. Nyní je třeba podívat se i na požadavky, které souvisejí přímo s vaším počítačem. Vše samozřejmě začíná už u operačního systému, který využíváte. Zde je podmínka jasná, a budeme citovat samotnou banku: „Pro správné fungování Internet Banky je nutné využívat operační systém Microsoft Windows Vista a vyšší.“ To sice může být pro někoho omezující, ale na druhou stranu je zde pozitivum v tom, že lepší operační systémy jsou na tom mnohem lépe s ohledem na bezpečnost. A ta je dnes velmi důležitá.

Další zajímavý článek:  Na co se připravit při sjednávání bankovní půjčky?

Mluvíme-li o vašem počítači, nesmíme zapomenout ani na to, jaký prohlížeč musí být nainstalován. Pokud jste věrni klasice, musí to být Microsoft Internet Explorer ve verzi 8.0, popřípadě v jakékoliv jiné verzi. Používáte-li Firefox, musí se jednat alespoň o verzi 4. Samozřejmě i zde je vždy doporučována aktuální. Podobně je to i u prohlížeče Google Chrome, který musí být minimálně ve verzi 5.

Nezapomínejte na bezpečnostní certifikáty

Ačkoliv se zdá, že máme vše kompletně zmapováno, není tomu tak. Pokud je něco, na co zapomínat nesmíme, jsou to také různé služby, spojené s fungováním bezpečnostních certifikátů. Aby vylo možné je správně načíst a následně internetové bankovnictví využívat, nezapomínejte na to, že by součástí vašeho počítače měla být aktuální verze Java Oracle (ke stažení zde). Jedině tak získáte stoprocentní jistotu v tom, že vše bude fungovat skutečně tak, jak fungovat má a správa vašeho účtu bude bezproblémová.

Další zajímavý článek:  Na co se připravit při sjednávání bankovní půjčky?