Coins Money Currency Euro Specie

20 000 korun – minimální půjčka od České spořitelny

Chcete-li si v bankovním sektoru půjčit částku 20 000 korun, připravte se na problémy, se kterými jste možná nepočítali. Celá řada bank vám totiž takto nízkou částku vůbec nepůjčí, jejich produkty začínají až na 30 000 korunách. Jednou z výjimek je Česká spořitelna, jejíž půjčka začíná na právě již zmíněných 20 000. Za jakých podmínek si zde můžete půjčit a co vás to bude stát?

Parametry půjčky České spořitelny

Půjčka České spořitelny je poskytována ve výši od 20 do 600 000 korun. Splácet ji můžete až 8 let. Úroková sazba je při řádném splácení postupně snižována a může proto skončit až na 6,9%. Za posouzení a vyřízení půjčky uhradíte poplatek ve výši 1% požadované částky, maximálně však 5 000 korun a banka vám bude každý měsíc účtovat poplatek za vedení úvěrového účtu 59 Kč. Půjčku můžete do 60 dnů po podepsání smlouvy bez jakýchkoliv sankcí zrušit.

Další zajímavý článek:  Půjčky pro OSVČ

Splácení

Je novou módní vlnou lákat klienty na výhody při řádném splácení namísto výhrůžek, jaké sankce je potkají, pokud nezaplatí – říká se tomu  pozitivní motivace. Česká spořitelna vám nabízí vždy po dvanácti řádně uhrazených splátkách snížení úrokové sazby o 1%. Nesankcionuje však automaticky ty, kdo se dostanou do nečekaných potíží. Splátku půjčky u České spořitelny si můžete až dvakrát ročně odložit a její výši měnit podle své aktuální schopnosti splácet až o 50% oběma směry. Samozřejmostí je, že termín splátky si určujete sami a také jej lze v průběhu splácení změnit.

Online půjčka

Dobrou zprávou pro klienty, kterým je výplata poskytována na účet České spořitelny, je, že nemusí při žádosti o půjčku dokládat potvrzení o výši svých příjmů a vše mohou zařídit online ze svého domácího počítače nebo prostřednictvím kteréhokoliv bankomatu ČS.

Další zajímavý článek:  Proč nebankovní půjčky nezatracovat?