Money Dollars Currency Business

Půjčka 20000 Kč za pouhých 356 Kč

Půjčka 20000 Kč má mnohé výhody i nevýhody. Výhodami je například její velice rychlé splacení, nízká úroková sazba či přeplacená částka. Avšak nevýhodami je mnohdy nemožnost půjčit si takovou částku v bance. I když s půjčkami ve výši 20 000 Kč přichází stále více českých bank je to stále netradiční výše úvěru.

Air Bank – půjčka 20000 Kč už od 356 Kč měsíčně

Jednou bankou, která již takové částky půjčuje naprosto tradičně, je Air Bank. Právě u ní si můžete půjčit už od 5 000 Kč, a tak se nemusíte zadlužovat s obrovskými částkami. Navíc máte třeba výše zmíněných 20000 Kč už za 356 Kč měsíčně. Stačí si vybrat možnost splácet co nejdelší možnou dobu, tedy 96 měsíců, a hned máte měsíční splátky ve výši pouhých 356 Kč.

Další zajímavý článek:  Fast Cash – půjčka 20 000 Kč

Dlouhé splácení = vysoké přeplácení

Pokud se vám zdá 96 měsíců jako skutečně velice dlouhá doba splácení, můžete si samozřejmě vybrat i kratší, a to až šest měsíců. V takovém případě byste každý měsíc spláceli 3 455 Kč. Pokud se vám tato částka zdá už moc vysoká, můžete si ji výběrem jiné doby splácení snížit. Platí zde velice jednoduchý princip, a to, že čím déle splácíte, tím jsou měsíční splátky nižší, avšak přeplacená částka vyšší. Chcete-li tedy na půjčce co nejvíc ušetřit, měli byste si půjčit na co možná nejkratší dobu, a to i za cenu vyšších měsíčních splátek.

Půjčte si na dva roky a budete splácet 962 Kč měsíčně

Už například při splácení po dobu dvou let se měsíční splátky sníží na pouhých 962 Kč. Chcete-li splátky ještě snížit, můžete si vybrat například z tříleté doby splácení, během které budete muset měsíčně odkládat pouhých 688 Kč. Stačí si prostě vybrat! Následně si můžete i vy sami ovlivnit, kdy v měsíci budete chtít splácet a kdy přesně uděláte svoji poslední splátku.

Další zajímavý článek:  Na co se připravit při sjednávání bankovní půjčky?