Currency Wealth Finance Savings

Potřebuju rychlou půjčku menšího rozsahu

Ne nadarmo se říká, že cesta do práce je nepříjemná jako týden před výplatou. Pokud i vy sami čekáte na výplatu doslova jako na smilování, pak nám dáte zaručeně za pravdu, že poslední dny před očekáváným přírůstkem na bankovním účtu jsou dvakrát delší než obvykle. V případě, že se navíc během tohoto období objeví nějaká nečekaná událost vyžadující okamžité finanční řešení, nemalý problém je na světě. Kam pro rychlou půjčku menšího rozsahu vám prozradíme na následujících řádcích.

Do banky – možná

Většina žadatelů o půjčku míří v první řadě zejména k nejbližší bankovní instituci, která se nachází v jejich okolí. Zde však zpravidla menší půjčky neposkytují. Výjimkou je tzv. „kontokorent“. Pokud tuto službu u svého účtu nemáte aktivní, můžete tak učinit na kterékoli pobočce své banky a někdy dokonce i prostřednictvím internetového bankovnictví. Kontokorent vám může být zpravidla schválen obratem a částka, kterou můžete čerpat, se zpravidla pohybuje kolem 20 až 30 tisíc. Úroky jsou zde často velmi nízké.

Další zajímavý článek:  Potřebuju půjčku 20000 Kč

K nebankovní společnosti – téměř jistý úspěch

Pokud jste v bance nepochodili a kontokorent vám nebyl schválen (třeba z důvodu nepříliš optimistické finanční minulosti nebo záznamu v registru dlužníků), pak máte značnou šanci na získání rychlé půjčky u nebankovní společnosti. Společnosti, které se zaměřují na půjčování menších či větších částech je u nás opravdu nepřeberné množství a pro řadu z nich není problémem ani váš záznam v registru dlužníků, minimální nebo dokonce žádný plat, či závazky u jiných společností. Žádost o půjčku často vyřídíte online a své peníze můžete mít na bankovním účtu zpravidla v rozmezí několika mála hodin.