Savings Budget Investment Money

Půjčka Zaplo vyniká vysokým procentem schválených žádostí

V současnosti nejoblíbenější finanční produkt na tzv. trable před výplatou. Půjčka Zaplo vyniká vysokým procentem schválení žádostí, přehledností a rychlým vyřízením. Ukážeme vám všechny její výhody na jednom místě.

Chybí vám pár tisíc do výplaty a nevíte, kam se obrátit? Hledáte nejlevnější půjčku na internetu? Vyplňte jednoduchý formulář, a dál se nemusíte už o nic starat. Velmi rychle se dozvíte, jestli byla vaše žádost schválena, a kdy své peníze dostanete. Obvykle to bývá ještě tentýž den. Vše je bezpečné -vaše osobní údaje třetí straně nepředáváme, a můžete se spolehnout i na vysokou diskrétnost.

Další zajímavý článek:  Potřebuju půjčku 20000 Kč

Půjčka Zaplo – peníze na ruku i víkendu

Řada půjček vám poskytne peníze okamžitě jen v případě, že máte účet u té „správné“ banky. Půjčka Zaplo je v tomhle docela jiná. Své účty má u všech českých bank, takže od schválení půjčky budete mít peníze ještě tentýž den. A pokud nutně potřebujete peníze na ruku, určitě oceníte i spolupráci s trafikami GECO, kde vám potřebný obnos vyplatí i o víkendu.

Všechny výhody na jednom místě a první půjčka zdarma

Půjčka Zaplo si své klienty hýčká. Poskytne jim až 20 000 Kč se splatností 7-30 dní, a to na poprvé dokonce zcela zdarma (RPSN 0%) bez poplatků a úroků. Zaplatíte jen tolik, kolik si půjčíte (pokud dodržíte termín splatnosti).

  • procento schválených žádostí je vysoké, dlouhodobě se pohybuje okolo 90%
  • žádosti jsou vyřizovány 24 hodin denně
  • peníze můžete mít na účtu již do 15 minut
  • obejdete se bez zástavy a ručitele
  • není nutné dokladovat příjem
  • neplatíte žádné skryté poplatky za poskytnutí či sjednání
Další zajímavý článek:  Stačí vám 20 000 Kč? Máme pár tipů, kde si půjčit

Oblíbená půjčka Zaplo funguje již ve 13 zemích světa a odevšad si odnáší jen velmi dobré reference. U nás vstoupila do podvědomí především díky populární televizní reklamě. Je dobré počítat s tím, že napoprvé činí maximální výše půjčky 8 000 Kč, při řádném splácení je posléze navýšen.