Background Bank Banknote Bill

Potřebuju půjčku 20000 Kč

Potřebujete-li právě menší částku peněz pohybující se okolo 20000 Kč, bude vám rozhodně stačit krátkodobý finanční úvěr nejlépe od soukromé společnosti. V bankách totiž často tak nízké částky neposkytují, a tak máte nejlepší navštívit ihned soukromníka. Půjčit si pak v takových případech můžete jak zmiňovanou částku do 20 000 Kč, tak i mnohdy vyšší částky pohybující se až do několika milionů. My však zůstaneme při zemi a popíšeme si, kde vlastně můžete získat půjčku 20000 Kč.

Malé a krátkodobé půjčky poskytuje zaplo.cz

Takovou půjčku velice snadno, rychle a efektivně dostanete u společnosti zaplo.cz. Ta poskytuje částky začínající na 1 000 Kč a konče na 12 500 Kč. Poprvé si však u této soukromé společnosti můžete půjčit maximálně 7 500 Kč, avšak tento úvěr budete mít naprosto zdarma, tedy bez jakýchkoliv poplatků, úroků či jiných finančních pokut.

Další zajímavý článek:  Půjčky Jičín

Parametry půjček od Zaplo

Tuto půjčku si můžete půjčit na dobu od sedmi do třiceti dnů, a pokud se vám ji nepodaří v této době splatit, můžete si splátku oddálit, a to o sedm, čtrnáct nebo dalších třicet dnů, ovšem již za jistý poplatek. Následně je potřeba, abyste byli osobami staršími 18 let, měli jste české občanství, vlastnili bankovní účet v bance nacházející se na území České republiky, neměli naprosto žádné dluhy, vyplnili všechny údaje ve formuláři a v neposlední řadě byli schopni splatit úvěr v termínu splatnosti. To jsou všechny požadavky, které musíte jako nastávající klient společnosti zaplo.cz splňovat. Po zaslání žádosti budete muset sice ještě doložit kopii platného občanského průkazu, avšak to je již malá formalitka, která ke sjednávání půjčky prostě patří.

Další zajímavý článek:  Půjčka 20 000 Kč s minimálními úroky

Co se bude dít po schválení žádosti o půjčku?

Jakmile vám bude žádost o půjčku schválena, což bývá do několika minut, bude vám obratem zaslána požadovaná částka na váš bankovní účet. Vlastníte-li navíc účet u stejné banky, jako zaplo.cz, můžete mít peníze k dispozici už do pěti minut. Následně můžete peníze samozřejmě použít, a to na cokoliv jen chcete.

Až se pak bude blížit termín splacení půjčky, měli byste půjčené peníze zaslat zpátky na účet zaplo.cz. Takto bude váš dluh smazán a vy si můžete dále půjčovat.