Coins Money Currency Euro Specie

Půjčky pro podnikatele od KSN Investments

Podnikáte, potřebujete peníze a rádi byste si vypůjčili od společnosti, která je spolehlivá a seriózní? Nelíbí se vám rozhodčí doložky ve smlouvách, díky kterým je už dopředu zřejmé, jak případný spor dopadne? Obraťte se na kolínskou KSN Investments, politikou firmy je nikdy je nepoužívat. Přitom vám půjčí částku přesně podle vašich potřeb.

Podmínky pro získání půjčky

KSN Investments si neklade žádné zvláštní podmínky pro poskytnutí financí. Klasicky se musíte identifikovat dvěma doklady totožnosti s fotografií a mít trvalý pobyt na území České republiky. Žádáte-li o půjčku určenou pro podnikatele, musíte dále doložit originál živnostenského oprávnění nebo koncesní listiny a dvě daňová přiznání. Přestože se běžně registry dlužníků při schvalování této půjčky neprověřují, neměli byste mít více než jeden záznam v centrální evidenci exekucí a vaše firma v žádném případě nesmí být v insolvenčním řízení nebo v úpadku. Firma si samozřejmě nárokuje právo neposkytnout peníze tomu, u koho, byť splnil všechny předepsané podmínky, předpokládá na základě vlastní úvahy problematické plnění.

Další zajímavý článek:  Potřebuju půjčku 20000 Kč

Více o půjčce

Půjčit si můžete libovolnou částku od pár stokorun až do 200 000, rozdíl bude jen v zaručení. Do 30 000 Kč postačí ručení směnkou vlastní, u vyšších částek je nutný ručitel nebo zástava, přičemž notářský zápis musí obsahovat doložku přímé vykonatelnosti. Úroková sazba se určuje individuálně na základě posouzení bonity klienta. Vše je možno vyřídit do 48 hodin a peníze můžete čerpat na bankovní účet nebo v hotovosti. Předem není třeba hradit žádné poplatky, výše splátky činí 15% jistiny a první z nich je splatná 30 dnů po podpisu smlouvy. Společnost obvykle vychází svým klientům vstříc i v případě žádosti o odklad splátek.