Coins Money Currency Euro Specie

20 000 vám půjčí i v bance

Nejste-li právě příznivci nebankovního sektoru a potřebujete půjčit 20 000 korun, příliš možností, kde byste mohli podobnou půjčku získat, nemáte. Jednou z nich je půjčka od Air bank, která začíná již na 5 000 korunách.

Výhody půjčky od Air Bank

Jednou z nejpodstatnějších výhod této půjčky je, že ji v podstatě celou vyřídíte online. Jste-li už klientem výše zmíněné banky, pak úplně celou. Můžete se přitom spolehnout na to, ž vás nezaskočí žádné skryté poplatky. Nutný je sice běžný účet u banky, ale pokud jej nemáte, Air Bank vám jej k půjčce zdarma zřídí. Zpoplatněny nejsou ani takové akce, jako mimořádná splátka nebo dokonce celkové předčasné splacení úvěru.

Další zajímavý článek:  Smart půjčka 15 000 Kč

Bonus navíc

U Air Bank jsou odměňováni všichni klienti, kteří svou půjčku řádně a včas splácí, a to snížením úrokové sazby, které se jim zpětně započítá při blížícím se doplacení půjčky, kdy banka zváží jejich platební morálku a v případě, že ji shledá bez závad, úrokovou sazbu přepočítá a vzniklý rozdíl se odečte, tzn. je jim odpuštěno třeba i několik posledních splátek.

Podmínky poskytnutí půjčky

Banka poskytuje půjčky bez ohledu na to, zda jste v současnosti jejím klientem. Potřebný běžný účet vám bude zdarma zřízen k vyřízené půjčce. Musíte pouze dostatečně důvěryhodným způsobem prokázat svou totožnost a doložit výši svého příjmu, buďto potvrzením od zaměstnavatele, důchodovým výměrem nebo daňovým přiznáním. Samozřejmostí je věk nad 18 let a způsobilost k právním úkonům. Požadujete-li pouze 20 000 korun, není nutno dokládat ani souhlas druhého z manželů.

Další zajímavý článek:  S čím musíte počítat, chcete-li si půjčit u banky – 3. díl