Coins Gold Stacked Money Currency

Fast Cash – půjčka 20 000 Kč

Společnost Fast Cash je nebankovní firma, která vám může velmi rychle půjčit chybějící finanční prostředky. Po podání online žádosti může být vaše půjčka schválena do 5 minut a vy tak obdržíte až 20 000 korun prakticky ihned.

Žádost o půjčku

O půjčku si můžete požádat velmi jednoduchým způsobem, prostřednictvím online formuláře na webových stránkách společnosti. Obchodní zástupce firmy vás bude obratem kontaktovat na vámi uvedeném telefonním čísle. Nemusíte volat na drahé telefonní linky 900…, ani posílat předražené potvrzovací SMS. Opravdu bude stačit jen poslat nezávaznou žádost zcela zdarma. Vaše žádost se dostane do rukou seriozního poskytovatele, který vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin od obdržení vaši žádosti. O půjčku přitom může žádat kdokoliv, kdo má stabilní příjem. Zaměstnanec, živnostník, žena na mateřské dovolené, důchodce, ale i nezaměstnaný, který pobírá dávky státní sociální podpory. Po schválení půjčky vám budou peníze okamžitě zaslány na váš účet, v případě že chcete dostat peníze poštovní poukázkou, budou vám peníze doručeny nejpozději do 4 dnů do vlastních rukou.

Další zajímavý článek:  Dlužíte nám splátku!

Splácení půjčky

Výši splátky i celkovou délku splácení si můžete dohodnout při uzavření smlouvy. Pokud byste se dostali do nepředvídané situace a nemohli termín splatnosti dodržet, společnost Fast Cash umožňuje prodloužení splatnosti půjčky. Tato služba je ale zpoplatněna. V případě prodlení se splatností jsou však klientovi účtovány smluvní pokuty, přesně podle ustanovení ve smlouvě k úvěru. Půjčujte si proto vždy zodpovědně, a to jen v případě, že jste schopni své závazky řádně splatit.