Eet Electronic Records Sales

Srovnejte si půjčky – Cofidis a Tesco. Kdo vyhraje souboj

Neustále přemýšlíte, kde je na trhu s půjčkami výhodněji? Potřebujete si zrovna sjednat menší úvěr a nevíte, kde by to jen mohlo být zajímavější? Určitě vám teď tak trochu kápneme do noty, přinášíme vám srovnání dvou atraktivních nabídek na trhu. Obě mají něco do sebe, ale posouzení musíme nechat plně na vás…

Srovnání dvou nabídek hovoří jasnou řečí

Pojďme si tedy dát k dobru pár čísel a dalších údajů, které o každé půjčce napoví mnohem více. Cofidis půjčka a Tesco půjčka, to jsou názvy dnešních soupeřů. Tyto dvě nebankovní půjčky mají i něco společného, například skvělou dostupnost napříč celým věkovým spektrem. Půjčku dostanete jako čerstvě plnoletí i coby padesátníci, stejně tak není přímou podmínkou měsíční čistý příjem v určité výši.

Další zajímavý článek:  Jaké podmínky může mít půjčka do 100000 Kč ihned?
Půjčka od společnosti Cofidis Tesco
Rozsah možného úvěru 20 až 500 tisíc korun 20 až 500 tisíc korun
Doba splatnosti 12 až 84 měsíců (tedy jeden rok až sedm let) 12 až 84 měsíců (tedy jeden rok až sedm let)
Poplatky Žádné, platíte jen úrok Žádné, platíte jen úrok
Podmínky k získání úvěru Pravidelný měsíční příjem, žádný záznam v registru Pravidelný měsíční příjem, žádný záznam v registru
Úroky a RPSN začínají na 5,89 a 6,05 procenta 11,52 a 12,2 procenta

Jak vidíte sami, situace je celkem zřejmá. Výhodnější půjčku poznáte podle RPSN, to je jediný jednoznačný ukazatel, který určuje takřka vše a vyplatí se mu věnovat maximální pozornost. Vždy si předem propočítejte, kolik přeplatíte, je to velmi důležité. Nebudete přeci dávat třeba deset tisíc korun měsíčně jen tak do prázdna, že? To je lepší tyto prostředky ušetřit a třeba někam investovat. Klidně i jet někam do zahraničí a užít si pěkných pár dní. Všechno je výhodnější, než je doslova vnutit za úroky někomu, kdo je poskytuje dráž než konkurence.

Další zajímavý článek:  Tesco nabízí také finanční služby
Freeimages9 / Pixabay

Nulové poplatky jsou dnes naprostou samozřejmostí, takže těch se určitě obávat nemusíte, v podstatě nikdy a nikde. Fakt, že jsou nebankovní půjčky pro každého, platí i přes některé aktuální změny v legislativě. Dostupnost půjček je stále relativně vysoká, stačí jen vědět, kde si přesně půjčit. Hledání nemusíte být navíc vůbec nijak těžké, když teď už dobře víte, že RPSN je na prvním místě a cokoliv dalšího už je spíše jen doplněk, který sice potěší – ale neměl by být v rozhodování brán opravdu vážně.