Money Israeli Shekels Shekel Income

Banka zamítla mou žádost o půjčku. Co teď?

Dostali jste se do tíživé finanční situace a nevíte, jak z ní ven? Potřebujete založit, půjčit, zkrátka poskytnout určitý objem finančních prostředků. Proto – jako drtivá většina osob – zamíříte se svou žádostí do banky. Zde jste podrobeni důkladnému průzkumu, na jehož konci na vás čeká nemilosrdný ortel – žádost o půjčku vám nebyla schválena.

Důvodů mohlo být hned několik – buďto nemáte pravidelný a dostatečně vysoký příjem nebo máte naopak záznam v registru dlužníků a vaše platební morálka je nedostatečná. Nezoufejte! I v takovém případě máte možnost svou finanční situaci řešit za pomocí nebankovních půjček.

Další zajímavý článek:  Půjčky Rakovník

Proč zrovna nebankovní půjčky – žádost o půjčku bude schválena

Ať již máte záznam v registru dlužníků, jste maminkou na mateřské dovolené, pobíráte částečný nebo úplný invalidní důchod nebo existují jiné překážky, kvůli kterým jste na půjčku od banky nedosáhly, v případě nebankovních společností nemusí jít o překážky, které by vás ohrozily. Existuje nepřeberné portfolio nejrůznějších nebankovních produktů, mezi které patří například půjčky bez registru, půjčky bez prokazování příjmu, půjčky speciálně pro ženy či maminky na mateřské dovolené nebo půjčky bez ručitele a zástavy. Stačí si jen vybrat!

Žádost o půjčku? Vybírejte dobře!

Jelikož je nebankovních společností operujících na našem trhu skutečně nepřeberné množství, je potřeba se v této nabídce dostatečně zorientovat. Ne každá nabídka totiž může být natolik výhodná, jak se na první pohled tváří. Proto zamiřte do internetových fór a diskuzí, kde si pročtěte názory skutečných klientů dané nebankovní společnosti. Při výběru konkrétní nabídky se také nerozhodujte pouze dle výše úroků, ale zohledněte také výši RPSN, popřípadě se informujte o poplatcích a sankcích, které jsou s daným produktem spojené.

Další zajímavý článek:  Půjčky Česká Lípa