20 000 od České spořitelny

Česká spořitelna je jednou z nejoblíbenějších bank v České republice. Každoročně se na ni obrátí pro finanční výpomoc tisíce klientů, kteří ve většině případů odchází nadmíru spokojeni. Stejně tak můžete odcházet i vy!

20 000 stejně snadno jako od soukromníka

Finančních produktů České spořitelny je sice mnoho, ovšem jedním takovým nejzákladnějším, který je poskytovaný právě od výše 20 000 korun, je Půjčka. Jak už sama Česká spořitelna slibuje, jedná se o naprosto nejjednodušší cestu k penězům.

Další zajímavý článek:  Potřebuju půjčku 20000 Kč

Jak získáte půjčku od České spořitelny?

Stačí totiž navštívit vaše internetové bankovnictví, nebo jakoukoliv pobočku České spořitelny a 20 000 korun můžete vlastnit už do několika hodin. Nemusíte navíc dokládat žádné vaše příjmy, nebo účel úvěru. Pokud si vaše rozhodnutí do dvou měsíců rozmyslíte, můžete naprosto bezplatně odstoupit od smlouvy.

Co byste měli vědět o půjčce od České spořitelny

Tato půjčka je poskytována na dobu maximálně sedmi let, s možností zvolit si výši splátek, termín měsíční splátky a dobu splacení. Navíc oproti ostatním bankám nebudete vůbec platit žádné měsíční poplatky za správu úvěru, díky čemuž ušetříte další penízky. Dvakrát do roka si pak můžete odložit řádné měsíční splátky, podle potřeby si také můžete snížit nebo zvýšit měsíční splátku, a to až o 50 % a v neposlední řadě si taktéž můžete změnit datum měsíční splátky.

Další zajímavý článek:  Půjčky Mladá Boleslav

Kolik budete měsíčně splácet za půjčku 20 000 Kč?

A jako poslední důležitý faktor půjček jsou úroky, respektive měsíční splátky. Ty budou konkrétně u této půjčky činit od 461 až po 1 878 korun. První zmíněnou částku budete splácet po dobu 84 měsíců, ta druhá se váže pouze ke 12 měsícům. A která z těchto variant je nejvýhodnější? Naprosto nejvýhodněji vychází možnost splácet pouze jeden rok, kdy přeplatíte 2 736 Kč. Pokud byste si vybrali nejdelší možnou dobu splácení, přeplatíte nakonec až 18 790 korun.