Půjčka 30000 Kč a její možnosti

Jaká pozitiva přináší Wüstenrot spořící účet?

Ačkoliv banka Wüstenrot nepatří mezi velikány na našem trhu a řadí se spíše do středního segmentu, rozhodně nám má jako klientům co nabídnout. Začneme-li konkrétní specifikací daných produktů, je jedním z nejvyhledávanějších Wüstenrot spořící účet. Důvod je jasný, a to samozřejmě snaha nejenom spravovat, ale také logicky i zhodnocovat naše finance. A to bez jakéhokoliv rizika.

Jaké úroky Wüstenrot spořící účet nabídne?

Už na samotný úvod musíme říci, že ty rozhodně nepatří mezi největší, které na našem trhu jsou. Přesto je ale hodnota, v rámci které své peníze zhodnocujeme, poměrně zajímavá. Pokud se na ni podíváme konkrétně, potom máme možnost získat úrokovou sazbu jedno procento ročně. Zisky jsou účtovány nikoliv během roku, ale měsíčně. Se získáním této úrokové sazby ale souvisí dvě hlavní podmínky, které se týkají zůstatku. Abychom na ni mohli dosáhnout, musíme:

  • Mít minimální zůstatek na účtu ve výši 30 000 Kč
  • Mít maximální zůstatek na účtu 1 500 000 korun českých
Další zajímavý článek:  Jaké možnosti nabídne Česká spořitelna spořící účet?

Veškeré poplatky jsou nulové

Dalším důvodem, proč se rozhodnout právě pro tuto námi doporučovanou variantu je to, že vás neomezuje žádnými poplatky. Pokud si Wüstenrot spořící účet zřídíte, nečekají vás poplatky ani za jeho založení, vedení, nebo zrušení. Stejně tak je zdarma i internetové bankovnictví, stejně jako příchozí, tak i odchozí transakce. A jelikož je lepší variantou běžného účtu, je samozřejmostí také to, že dané peníze můžete kdykoliv vybrat nebo použít, a to bez jakéhokoliv omezování.

Získat lze i více

Sdělení o možnosti výběru peněz není tak úplně přesné, protože pokud se rozhodnete, můžete část svých financí takzvaně zafixovat. Použijeme-li sdělení banky, tak ta o této možnosti píše konkrétně toto: „Fixace je důležitá pro získání věrnostního bonusu ve výši až 0,4 % p.a. Své finanční prostředky fixujete nebo uvolníte podle aktuální situace a svých momentálních potřeb.“ Samozřejmě povinnost to není a tak záleží jenom na vás, zda jí využijete. Rozhodně není problém ani to, zrušit fixaci přednostně. V takovém případě je ale třeba počítat s tím, že zvýhodněná sazba nám doúčtována nebude. Bát se ale nemusíme ano jakýchkoliv sankcí.

Další zajímavý článek:  Jaké možnosti nabídne Česká spořitelna spořící účet?

Otevřít si účet lze různými způsoby

Všechna sdělení jasně vedou k tomu, že je Wüstenrot spořící účet ideální volbou pro každého, kdo hledá nejenom moderní a bezplatný bankovní účet, ale i pro toho, kdo k tomu samozřejmě hledá i zajímavé zhodnocení peněz, které může kombinovat s vlastnostmi termínovaných vkladů. I proto daný produkt pozičně hodnotíme nejenom my, ale i klienti banky, nebo odborníci. Proto tento produkt ocenění Zlaté Euro, a to v roce 2012 i 2013. Mimo to bodoval i v soutěži Finparáda.

A jak vlastně účet založit? Buď klasicky v bance, stejně jako před soukromého či nezávislého finančního poradce, nebo tou nejjednodušší možností, a to online.