Credit Card Master Card Visa Card

Servis24 přihlášení na účet není jenom o správě vašeho účtu

Pokud využíváme internetové bankovnictví, je samozřejmě jasné, že je to primárně k tomu, abychom spravovali naše účty. Tedy abychom sledovali dění na nich samotných, stejně jako abychom v případě potřeby také realizovali příkazy. Pokud ale zvolíme Servis24 přihlášení na účet, nemusíme se držet jenom tohoto. Daná služba totiž nabídne i něco unikátního, a tím je eshop.

V tom si však nemůžete koupit žádné hmotné věci, jelikož je to internetový obchod, který nabízí všechny produkty, které má banka k dispozici. Mezi ty nejznámější, které si lze tímto způsobem objednat, rozhodně patří:

Další zajímavý článek:  Jaké možnosti nabídne Česká spořitelna spořící účet?

V čem je Servis24 přihlášení na účet dále unikátní?

Rozhodně v tom, že daná zmíněné produkty určitě nejsou tím jediným, co lze takto objednat. Zaměřit se je možné třeba i na obsáhlou nabídku různých karet, stejně jako není žádným problémem ani to, pokud si sjednáme pojistku. A to třeba pojistku, která se může týkat naší právní ochrany, stejně jako třeba pojištění našich výdajů, nebo také pojištění cestovní, pokud plánujeme vyrazit do zahraničí. I to jsou možnosti, které jsou dostupné.

Přehledné informace, ale i ceny

Díky tomu tak Servis 24 nabízí v podstatě velmi důležitý informační kanál., díky kterému nemusíme chodit do banky, ani složitě hledat na webu samotné České spořitelny. Jakmile je Servis24 přihlášení na účet uskutečněno, stačí konkrétní sekce a už vidíme produkty s jejich popisy. A jelikož je doba dovolených, ona cestovní pojistka může vypadat takto: „S cestovním pojištěním k platební kartě Visa Business budete na nečekané situace připraveni ať už budete kdekoliv.“

Další zajímavý článek:  Za jakých podmínek umožní GEmoney internet banka přihlásit se na účet?

Mimo konkrétního popisu produktů se ale můžeme těšit také na to, že budeme mít k dispozici i přesné ceny, za které si lze produkty objednat. Zkrátka a jednoduše, vše funguje doslova jako klasickém internetovém obchodě, jenom objednáváme služby dané banky.

Vše na jednom místě

A právě proto, že jsou všechny dané služby na jednom místě, lze danou službu více než pozitivně. Na rozdíl od jiných bank totiž Servis24 nabídne skutečně vše, co by mohl uživatel běžného účtu chtít. Může tak svůj bankovní účet spravovat, ale stejně tak zjišťovat informace o dalších produktech. Vše je doplněno také dostupnou zákaznickou linkou, nebo technickou podporou, která skvěle poslouží právě ve chvíli, kdy bude třeba cokoliv řešit.

Další zajímavý článek:  Leasing na auto pro lidi s exekucí

A jelikož Česká spořitelna je spjatá také s tím, že za řadu svých služeb si nechává zaplatit, je internetové bankovnictví také možností, jak je získat levněji. Třeba realizované bankovní převody, nebo řadu dalších věcí, spojených se správou peněz. Jediným drobným negativem tak zůstává fakt, že aby bylo možné vůbec vše realizovat a aby bylo možné používat tuto platformu, je nejdříve nutné si ji sjednat v bance.