Atm Money Euro Withdraw Cash Cash

Půjčka 20 000 Kč s minimálními úroky

Zajímá vás, kde si můžete sjednat půjčku 20 000 korun s naprosto minimálními úroky? Nechcete ale kvůli tomu ztrácet zbytečně čas? My jsme pro vás všechny půjčky porovnali a našli jsme subjekt, který vám půjčí za naprosto nejvýhodnějších podmínek!

Kde je půjčka s naprosto minimálními úroky?

Naprosto nejnižší, nejlepší a nejvýhodnější úrokovou sazbu naleznete u poměrně oblíbené a známé české banky. Na trhu se pohybuje již od roku 1964 a spravuje účty téměř 3,1 milionům klientů v České a Slovenské republice. Už víte, o kom je zde řeč? Ano, o ČSOB. Ta totiž pro své klienty připravila naprosto nejvýhodnější podmínky pro sjednání úvěrů.

Kolik budu měsíčně splácet?

Pokud si půjčíte dvacet tisíc korun na nejnižší možnou dobu, tedy na jeden rok, budete měsíčně splácet pouhých 1 815 korun. V takovém případě přeplatíte pouze 1 780 korun. Půjčíte-li si však na nejdelší možnou dobu, která činí sedm let, přeplatíte až o 12 460 navíc a měsíčně tak budete splácet okolo 386 korun. Abyste tedy co nejméně přepláceli, a tudíž i co nejméně tratili, měli byste si vybrat co nejnižší možnou dobu splácení, tedy okolo jednoho roku. Na měsíční splátky se moc nekoukejte, protože ty se budou s narůstající dobou splácení neustále snižovat. Ovšem naopak to, co budete přeplácet, bude neustále růst.

Další zajímavý článek:  Fast Cash – půjčka 20 000 Kč

Jaké další bonusy obdržíte k této půjčce?

Ovšem kromě nejvýhodnější úrokové sazby na trhu získáte k této půjčce ještě spoustu dalších výhod a bonusů. Například možnost použít půjčku na cokoliv, možnost předčasného splacení, možnost čerpat částku jednorázově, a to ihned po schválení vaší žádosti a další.

Co budu pro získání této půjčky potřebovat?

Abyste získali půjčku od ČSOB v hodnotě dvacet tisíc korun, nebudete k tomu potřebovat mnoho. Stačí vám svéprávnost, ČSOB konto nebo ČSOB Aktivní konto, doklad o vašich příjmech a dva doklady totožnosti. A to je všechno! Nic víc po vás ČSOB chtít nebude! Nemusíte se tedy bát, že si budete muset připravit spoustu dokumentů.