Atm Money Euro Withdraw Cash Cash

Půjčka 20 000 Kč s minimálními úroky

Zajímá vás, kde si můžete sjednat půjčku 20 000 korun s naprosto minimálními úroky? Nechcete ale kvůli tomu ztrácet zbytečně čas? My jsme pro vás všechny půjčky porovnali a našli jsme subjekt, který vám půjčí za naprosto nejvýhodnějších podmínek!

Kde je půjčka s naprosto minimálními úroky?

Naprosto nejnižší, nejlepší a nejvýhodnější úrokovou sazbu naleznete u poměrně oblíbené a známé české banky. Na trhu se pohybuje již od roku 1964 a spravuje účty téměř 3,1 milionům klientů v České a Slovenské republice. Už víte, o kom je zde řeč? Ano, o ČSOB. Ta totiž pro své klienty připravila naprosto nejvýhodnější podmínky pro sjednání úvěrů.

Další zajímavý článek:  Půjčky Benešov

Kolik budu měsíčně splácet?

Pokud si půjčíte dvacet tisíc korun na nejnižší možnou dobu, tedy na jeden rok, budete měsíčně splácet pouhých 1 815 korun. V takovém případě přeplatíte pouze 1 780 korun. Půjčíte-li si však na nejdelší možnou dobu, která činí sedm let, přeplatíte až o 12 460 navíc a měsíčně tak budete splácet okolo 386 korun. Abyste tedy co nejméně přepláceli, a tudíž i co nejméně tratili, měli byste si vybrat co nejnižší možnou dobu splácení, tedy okolo jednoho roku. Na měsíční splátky se moc nekoukejte, protože ty se budou s narůstající dobou splácení neustále snižovat. Ovšem naopak to, co budete přeplácet, bude neustále růst.

Jaké další bonusy obdržíte k této půjčce?

Ovšem kromě nejvýhodnější úrokové sazby na trhu získáte k této půjčce ještě spoustu dalších výhod a bonusů. Například možnost použít půjčku na cokoliv, možnost předčasného splacení, možnost čerpat částku jednorázově, a to ihned po schválení vaší žádosti a další.

Další zajímavý článek:  Půjčka 20000 bez registru a příjmu

Co budu pro získání této půjčky potřebovat?

Abyste získali půjčku od ČSOB v hodnotě dvacet tisíc korun, nebudete k tomu potřebovat mnoho. Stačí vám svéprávnost, ČSOB konto nebo ČSOB Aktivní konto, doklad o vašich příjmech a dva doklady totožnosti. A to je všechno! Nic víc po vás ČSOB chtít nebude! Nemusíte se tedy bát, že si budete muset připravit spoustu dokumentů.