Coins Money Currency Euro Specie

Půjčte si jednoduše od Qkonta

Poměrně čerstvou novinkou na českém trhu s půjčkami je společnost Qkonto. Ta půjčuje naprosto všem občanům České republiky, jež mají pravidelný měsíční příjem v minimální výši 10 000 Kč. Půjčit si u ní tedy mohou jak podnikatelé, tak i studenti, důchodci, maminky na mateřské dovolené či brigádníci.

Qkonto zachrání naprosto každého

U Qkonta se tedy nerozlišuje, zda je někdo bohatý nebo chudý a zda si tedy může nebo nemůže půjčit. Pokud máte minimální příjem ve výši 10 000 Kč, můžete si půjčit jakoukoliv částku. Ta je navíc stanovena až do výše 50 000 Kč, takže nejste limitováni ani velkými plány či velkou rekonstrukcí. Půjčka k tomu všemu není jen tak obyčejná. Stačí sepsat smlouvu na určitou částku, kterou pak můžete čerpat jak jednorázově, tak i postupně podobně jako kontokorent.

Další zajímavý článek:  Potřebuju půjčku 20000 Kč

Qkonto nepotřebuje žádného věřitele

U Qkonta nemusíte dokládat žádný účel půjčky, žádného věřitele, žádnou směnku a žádné další dokumenty ani papíry. Stačí mít potvrzení o pravidelném příjmu, což je logické, platný doklad totožnosti a potvrzení o trvalém bydlišti na území České republiky. Nic víc k této půjčce nepotřebujete. Pak už samozřejmě stačí si jen vybrat částku, která vám aktuálně vytrhne finanční trn z paty.

Qkonto je až na detaily klasickou půjčkou

Po půjčení určité částky budete muset normálně splácet. I když je Qkonto trochu odlišné oproti ostatním půjčkám, jsou splátky naprosto totožné s těmi, jež najdete i u ostatních poskytovatelů. Jak už tedy bylo řečeno výše, stačí si jen vybrat částku a výši splátek a penízky si už do několika hodin můžete jakkoliv užívat.

Další zajímavý článek:  Proč nebankovní půjčky nezatracovat?