Savings Budget Investment Money

Úvěr Aasa

Společnost Aasa Czech nabízí zájemcům možnost získat úvěr ve výši 10 000 – 25 000 korun s volitelnou dobou splatnosti. Získání úvěru je velice jednoduché, pokud nemáte záznam v registru dlužníků.

Jak získat úvěr Aasa

O úvěr je možné požádat online prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách poskytovatele. Není zapotřebí osobně navštívit pobočku ani telefonovat na drahé telefonní linky. Po odeslání žádosti vás poskytovatel kontaktuje sám – telefonicky nebo emailem a případně vás požádá o doplnění informací, které jste uvedli ve své žádosti. Základními podmínkami pro získání úvěru je věk nad 20 let, trvalé bydliště na území České republiky, stálý příjem, který však může pocházet i ze zaměstnání na dobu určitou, a absence záznamu v registru dlužníků. Jestliže podmínky splníte, obdržíte návrh smlouvy včetně splátkového kalendáře a po zaplacení jednokorunového poplatku na účet poskytovatele vám bude doručena kurýrní službou smlouva k podpisu.

Další zajímavý článek:  Půjčky pro podnikatele od KSN Investments

Základní parametry úvěru Aasa

Úvěr je poskytován ve výši 10 000 – 25 000 korun s volitelnou dobou splatnosti, která se vždy musí pohybovat v rozmezí 6 – 36 měsíců. Úroková sazba je stanovena na 9% p.a. Za poskytnutí úvěru se hradí jednorázový poplatek ve výši 1 900 korun, dále se platí každý měsíc administrativní poplatek 70 Kč. V případě maximální možné výše úvěru poskytnutého na dobu 24 měsíců tak RPSN činí 24,17%.

Výhody Aasa úvěru

Úvěr Aasa je poskytován bez zástavy i ručitele, sami si určíte dobu jeho splatnosti a k jeho získání postačí i příjem z pracovního poměru na dobu určitou. Při jeho vyřízení nemusíte opustit vlastní byt, úvěr za vámi přijde sám.

Další zajímavý článek:  Půjčka v rámci rodiny