Euro Banknotes Buck Savings Gold

Úvěrová karta od Cofidis

Úvěrová společnost Cofidis nabízí úvěrové kreditní karty s úvěrovým limitem 20 000 korun. S touto kreditní kartou se nemusíte obávat nečekaných výdajů, protože budete mít finanční rezervu stále po ruce.

Informace o kreditní kartě

Kreditní karta je celý první rok zdarma! Za vedení karty se neplatí žádné poplatky a měsíční výpisy z karty chodí jejich majitelům také zdarma. V rámci jedné úvěrové smlouvy je možno čerpat peníze opakovaně. Vždy, když je část úvěru zaplacena, vznikne automaticky nová možnost znovu peníze čerpat. Jedná se tedy o revolvingový úvěr, při kterém záleží pouze na vás, jestli budete splacenou částku spořit nebo znovu čerpat. Peníze se dají vybírat běžně z bankomatů, anebo kartu použít přímo při placení u obchodníků v síti MasterCard. Na webových stránkách společnosti Cofidis najdete kontakt na telefonního operátora, který kdykoliv vysvětlí zájemcům o tento úvěr veškeré nejasnosti.

Další zajímavý článek:  Úžasná půjčka pro každého

Bližší parametry úvěru

Při čerpání úvěru ve výši 20 000 korun při celkové délce splatnosti 52 měsíců je RPSN 27,8 % a roční úroková sazba činí 21,71%. Minimální měsíční splátka takového úvěru je potom 600 korun. Celkově klient za těchto podmínek zaplatí 32 879 korun. Pro vyřízení úvěru je třeba doložit oboustrannou kopii občanského průkazu a k tomu kopii druhého dokladu (například řidičského průkazu) a kopii výpisu z bankovního účtu na své jméno. Kreditní karta Cofidis má nejnižší úrokovou sazbu na trhu. Splácet můžete také v mimořádných splátkách a nebudou vám za to počítány žádné sankce za předčasné splacení.