Coins Ruble Russian Money Finances

Až 20 000 bez zástavy

Společnost Day to Day se specializuje na okruh klientů, kteří již mají z minulosti negativní záznam v registru dlužníků, a proto mívají problémy získat v případě potřeby půjčku kdekoliv jinde.

Podmínky poskytnutí půjčky

Půjčka až 20 000 korun bez zástavy se u Day to Day poskytuje těm žadatelům, kteří jsou občany ČR s trvalým bydlištěm na území republiky mimo obecní úřad a mají vlastní bankovní účet, na který je jim pravidelně zasílána mzda. Výše mzdy musí činit minimálně 12 000 Kč měsíčně, nesmí na ni být navázány jakékoliv přednostní pohledávky a pracovní poměr žadatele musí být sjednán na dobu neurčitou a trvat již minimálně 1 rok. Rovněž je nutno prokázat, že na kontaktní adrese, kterou uvedete poskytovateli, se zdržujete už alespoň 6 měsíců.

Další zajímavý článek:  Na co se připravit při sjednávání bankovní půjčky?

Co si připravit

Pro úspěšné vyřízení půjčky je třeba předložit dva doklady totožnosti s fotografií, potvrzení zaměstnavatele o výši vašeho příjmu – to však lze nahradit třemi posledními výplatními lístky a pracovní smlouvou, dva poslední kompletní výpisy z bankovního účtu a doklad pro ověření kontaktní adresy. Např. složenky z úhradu služeb spojených s bydlením, telefonní vyúčtování, atp.

Parametry půjčky bez zástavy

Bez poskytnutí zástavy lze u Day to Day žádat o půjčku ve výši 10 – 20 000 korun, která se poskytuje bez poplatků, bez ručitele i bez vědomí druhého z manželů. Peníze obdrží žadatel v hotovosti ihned po podpisu smlouvy, v případě zájmu lze půjčku rovněž poskytnout převodem na jeho bankovní účet. Půjčka má splatnost od 12 do 24 měsíců, platí se v měsíčních splátkách a její případné předčasné splacení je zdarma.

Další zajímavý článek:  Půjčky bez registru: najdete je už těžko, ale není to nereálné