Money Coins Currency Metal Old

Úžasná půjčka pro každého

Ať potřebujete 20 nebo 100 tisíc, Úžasná půjčka má pro vás vždy řešení. Zájemcům je možno poskytnout půjčky v rozsahu od 10 000 až do 150 000 korun.

Komu je Úžasná půjčka určena

O Úžasnou půjčku mohou žádat všichni mezi 18 a 70 lety. Podmínkou je jen bydliště na území České republiky a jakýkoliv pravidelný příjem. Zaměstnancům, podnikatelům i důchodcům je půjčka poskytována až v maximální výši v závislosti na výši jejich příjmů, maminky na mateřské dovolené mohou žádat maximálně o 50 000 korun, nezaměstnaní s nárokem na podporu v nezaměstnanosti mohou získat maximálně 25 000 korun.

Parametry půjčky

Půjčku ve výši 10 000 – 150 000 korun budete splácet v pravidelných měsíčních splátkách ve fixní výši, a to maximálně po dobu 84 měsíců. Půjčka v sobě neskrývá žádné nečekané poplatky, nehradíte mimo sjednané úroky nic navíc ani před ani v průběhu splácení.

Další zajímavý článek:  Jak získat půjčku do 20 000 Kč bez ručitele: Kompletní průvodce

Výhody Úžasné půjčky

Kdo chce dnes obstát v konkurenci, musí nabídnout zákazníkovi možnost online sjednání i vyřízení půjčky. A Úžasná půjčka tomuto požadavku dostojí. Vyřídíte ji zcela zdarma, a aniž byste museli opustit pohodlí svého domova. U Úžasné půjčky nepotřebujete nikomu vysvětlovat, k čemu chcete peníze použít, a není potřeba mít ručitele. Výhodou je také rozložení zátěže splácení do měsíčních splátek o předem známé výši a rovněž možnost kdykoliv uhradit bez sankcí celou zbývající část půjčky. Po schválení půjčky obdržíte své peníze do 24 hodin. Poté máte ještě celých 30 dní na to, abyste si rozmysleli, zda je pro vás právě Úžasná půjčka ta opravdu nejvýhodnější možnost.