Credit Card Master Card Visa Card

Smart půjčka 15 000 Kč

Smart půjčka patří k nejkvalitnějším na trhu. Nabízí perfektní podmínky, flexibilitu, rychlost a jednoduchost.

Jak žádat o půjčku

O Smart půjčku můžete požádat pomocí online žádosti odkudkoliv. Následně vás zkontaktuje zástupce společnosti telefonicky a dohodne s vámi veškeré podrobnosti. K vyřízení půjčky potřebujete pouze občanský průkaz a ještě jeden doklad totožnosti – například řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas a podobně. Nemusíte nikde chodit a peníze vám budou, dojde-li ke schválení půjčky, doručeny až domů.

Podmínky schválení půjčky

Půjčku můžete použít k jakémukoliv účelu, nemusíte jej poskytovateli dokládat. Při pravidelném splácení můžete využít i možnosti refinancování. Pokud prokážete dostatečnou schopnost splácet, tj. dostatečně vysoký příjem, nemusíte půjčku zajišťovat ručitelem. Nezkoumají se registry dlužníků, ani není nezbytně nutné dokládat potvrzení ze zaměstnání. Podmínkou ovšem je pravidelný měsíční příjem. O půjčku mohou ale žádat jak zaměstnanci, tak živnostníci, důchodci i ženy a muži na rodičovské dovolené. Žadatel o půjčku musí být v každém případě starší 18 let.

Další zajímavý článek:  Jak si skutečně dobře půjčit od nebankovní společnosti?

Výhody Smart půjčky

Tuto půjčku lze získat velice jednoduše a rychle. To patří k jejím největším výhodám. Ve chvíli, kdy se dostanete do tíživé situace a potřebujete získat rychle finanční prostředky, neváhejte a s důvěrou se obraťte na společnost Smart Capital poskytující Smart půjčku. Tato společnost rovněž spravuje několik dceřiných firem finanční skupiny Smart Corporation, které také nabízejí velmi kvalitní finanční služby.