Coins Money Currency Euro Specie

Čím je charakteristický úvěrový produkt Ber půjčku?

Právě pod tímto názvem, tedy pod názvem Ber půjčku se ukrývá konkrétní úvěrový produkt, který můžeme znát ze segmentu mikropůjček. Tedy ze segmentu půjček před výplatou, které jsou charakteristické hlavně nižšími částkami, na které lze dosáhnout. A podobně je tomu i v tomto případě, jelikož tento úvěrový poskytovatel nám nabídne sumu v rozmezí 2 000 – 10 000 korun českých. To je v daném segmentu standardem.

Samozřejmostí je také to, že si můžeme zvolenou sumu nakombinovat s termínem splatnosti. Zde se nabízejí dvě hlavní varianty, a to buď délka 20, popřípadě 30 dnů. Následným krokem už není nic jiného, než konkrétní vyplnění žádosti.

Jak rychle je produkt Ber půjčku vyřízený?

Jakmile svou žádost podáme, rozbíhá se schvalovací proces. Ten určitě nemusí být ani zdlouhavý, ani jakkoliv složitý. Přesto ale musíme dodat, že oproti jiným poskytovatelům produkt Ber půjčku vyžaduje podpis tištěné smlouvy. Ta je na vaši adresu doručena kurýrem, a to velmi často už následující den po žádosti.

Další zajímavý článek:  Srovnejte si půjčky – Cofidis a Tesco. Kdo vyhraje souboj

Jakmile je smlouva podepsána a doručena zpět na centrálu společnosti, je vám žádost o úvěr schválený a peníze jsou odeslány na váš bankovní účet. V ideálním příkladě tedy vše trvá okolo 3 – 4 pracovních dní.

Konkrétní výhody a nevýhody půjčky byly popsány zde.

Co je třeba splnit pro získání?

Aby vám byla půjčka skutečně poskytnuta, je samozřejmě nezbytné splnit také několik podmínek, které se k ní přímo vážou. Budeme-li konkrétní, potom hraje velkou roli především věková hranice, a to v rozmezí 21 – 66 let. Dále je to nutnost platného tuzemského dokladu totožnosti a trvalého pobytu na našem území. Posledními podmínkami je nutnost telefonního čísla a také splnění faktu, že aktuálně nejste v exekučním, ani v insolventním řízení.

Další zajímavý článek:  Nebankovní půjčka pro problémové klienty je výhodná

Co je příjemným pozitivem, které Ber půjčku má, to je určitě fakt, že není třeba dokládat informace o příjmu a tak si mohou půjčit i skupiny lidí, kteří příjem nemají doložitelné, nebo jsou přímo bez práce.

Výhody spojené se splácením

Jakmile je půjčka vaše, je samozřejmě čistě jenom na vás, na co peníze použijete. Jedinou starostí by tak mělo být hlídání termínu splatnosti, do kterého je třeba peníze vrátit. Jakmile tento termín nastane, máte na výběr ze tří možností, které můžete udělat. Jedná se o tyto:

  • Zaplatit online platební kartou
  • Poslat peníze převodem na účet
  • Požádat o prodloužení půjčky

A právě poslední možností je vycházeno vstříc těm klientům, kteří nejsou schopni peníze do daného data vrátit. A ačkoliv je to určitá forma pomoci, nezapomínejte na to, že je to zpoplatněno. A to poměrně vysokými částkami, jelikož pokud si splatnost prodloužíte o 10 dní, počítejte s poplatkem od 400 do 900 Kč, v závislosti na částce. To je poměrně velké negativum půjčku. A kdo samozřejmě nezaplatí, k tomu se váže toto sdělení: „V případě, že nedodržíte termín splatnosti půjčky, nepožádáte o její prodloužení či nespolupracujete s pracovníky našeho klientského servisu za účelem individuálního splacení Vašeho závazku, budeme nuceni přistoupit k procesu uplatnění svých nároků v souladu s podmínkami stanovenými platnou legislativou a smluvní dokumentací.“

Ber půjčku je prověřený úvěrový produkt
wilhei / Pixabay
Další zajímavý článek:  Máte zápis v registru? Půjčky bez registru ihned vyřeší váš problém