Dollars Banknotes Money Cash Bills

Nebankovní půjčky Praha 4 – znáte je?

Jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná – že přesně nějak takto vypadá vaše aktuální finanční situace? Čekáte na výplatu doslova jako na smilování? Pokud se před vámi vynoří výdaj, který bude nutno okamžitě uhradit, pak se budete potýkat s poměrně nemalou komplikací, jenž bude vyžadovat okamžité řešení. Ovšem kde v takové situaci vzít peníze? Pokud nemáte úspory z dřívějších dob a za rodinou či známými se vám jednoduše nechce, řešením může být půjčka u banky. V takovém případě ovšem musíte mít stálý plat a zejména pak dostatečný plat a vaše jméno se nesmí nacházet v registru dlužníků. Pokud banka vyhodnotí, že patříte do skupiny rizikových klientů, žádost o půjčku vám bez pardonu zamítne. Co dělat v takovém případě? Odpovědí může být nebankovní půjčka Praha 4, kterou poskytuje soukromá osoba Zita Železná. Co můžete s tímto finančním produktem získat? Přečtěte si následující řádky a dozvíte se to.

Půjčky pro OSVČ, ale i maminky na mateřské dobolené

Tato pražská půjčka je vhodná prakticky pro každého. V zásadě můžete zvolit některou ze dvou nebankovních půjček – půjčku pro OSVČ a firmy nebo půjčku pro zaměstnance, důchodce a ženy na mateřské dovolené. Zvolíte-li první ze zmíněných produktů, pak můžete získat finanční injekci v rozmezí 1000 až 800000 Kč a to na dobu 1 až 5 let. Podmínky pro získání této půjčky jsou jasně dané – obrat minimálně 200000 Kč a skutečnost, že na danou osobu či firmu nesmí být vedena exekuce. V případě druhé půjčky, pak můžete čerpat 1000 až 80000 Kč, pokud přijdete s ručitelem, výsledná částka se vyšplhá až na 150000 Kč.

Další zajímavý článek:  S čím musíte počítat, chcete-li si půjčit u banky – 2. díl

Půjčka Praha 4 – výhody

Mezi největší výhody této půjčky určené zejména obyvatelům Prahy, je jistě skutečnost, že veškeré vyřízení a sjednání půjčky je oproštěno od zbytečného papírování a zdlouhavého jednání. Podmínky jsou nastaveny jasně a u půjčky navíc neplatíte žádné poplatky za sjednání, vyřízení ani poskytnutí. Chcete-li navrátit vypůjčené prostředky před termínem jejich splatnosti, můžete tak učinit opět zcela bezplatně.