Půjčka 30000 Kč a její možnosti

Rychlá půjčka prakticky na cokoliv?

Chcete si pořídit nové vybavení do domácnosti, rodinnou dovolenou nebo nový šatník? Jsou všechny tyto položky pro vás příliš vysoké? Nemůžete si v současné chvíli dovolit takové útraty? Sjednejte si bezúčelnou půjčku, kterou pak budete moct použít právě pro vyplnění vašich snů. A kde takovou půjčku získáte?

Půjčka na cokoliv od ČSOB

ČSOB – to je ta finanční instituce, která vám prakticky jako jedna z mála půjčí až 600 000 korun, a to na cokoliv. Úroková sazba je u ní nastavena na 8,9 procentech, což je například srovnatelné s úrokovou sazbou, kterou garantuje Česká spořitelna studentům. U České spořitelny nejvýhodnější úroková sazba – u ČSOB naprosto běžná výše. Výši splátek si můžete určit u tohoto druhu úvěru sami, a navíc si je můžete rozložit až na sedm let. Nejste tedy nuceni, jako u konkurence, půjčku ihned splatit. Ovšem pokud naopak budete chtít mít splácení co nejdříve z krku, můžete půjčku splatit již za jeden rok. To záleží pouze na vás! Úvěr můžete navíc kdykoliv předčasně splatit, takže nejste naprosto nijak svázaní termíny či smlouvami. Pokud vás zajímá, jak vlastně samotné splácení půjčky funguje, jedná se o velice jednoduchý systém pravidelných měsíčních splátek. Hned při samotném podepisování smlouvy budete tedy znát váš splátkový kalendář, takže se pak nikdy nestane, že byste se při splátkách spletli.

Další zajímavý článek:  Nebankovní půjčky Praha 4 - znáte je?

Skutečně extra rychlá půjčka

S penězi od ČSOB už můžete disponovat hned v den podpisu smlouvy, takže nečekáte na zdlouhavé převody, potvrzování dokumentů a podobné jiné praktiky, se kterými se běžně setkáte u konkurenčních ekonomických subjektů, které nabízí peněžní úvěry. Minimální výše půjčky u ČSOB je pak 20 000 korun.

Jistota je jistota

Půjčku si navíc můžete pojistit, a to pro případ ztráty zaměstnání či pracovní neschopnosti. V případě podobné nepříznivé životní události jsou splátky hrazeny z pojištění nebo v případě nejhoršího, tedy invalidity nebo úmrtí, se zbývající dluh vyrovná jednorázově.