Savings Budget Investment Money

Co nám může nabídnout Zaimo půjčka?

Pokud máme finanční problémy, velmi často hledáme půjčku, která nám je může pomoci vyřešit. Zamíříme tedy do segmentu takzvaných mikropůjček, neboli půjček před výplatou. A jednou takovou, která v tomto segmentu také je, je Zaimo půjčka. Přesto ale musíme říci, že se rozhodně nejedná o produkt typický, jelikož od svých konkurentů se liší především v oblasti splácení půjčené částky.

Kolik peněz nám Zaimo půjčka nabídne?

Začít je tedy třeba právě touto charakteristikou. Pokud začneme částkami, potom máme možnost požádat si o sumu v rozmezí 1 000 – 25 000 korun českých. Částku si zvolíme dle našich potřeb, a to jednoduše, pomocí interaktivního posuvníku. Co je poté zajímavé, to je možnost volby splácení. Zde vás totiž nečekají pevně dané termíny, ale počty splátek.

Další zajímavý článek:  Nebankovní půjčka pro problémové klienty je výhodná

Zaimo půjčka tak nabízí možnost vrátit zvolené peníze v rámci jedné splátky, ale stejně tak i v rámci celých 12 splátek, což je maximum, které můžeme zvolit. Poté už stačí stisknout příslušné tlačítko a v žádosti pokračovat dále.

Jak probíhá žádost?

Ta je poměrně jednoduchá, jelikož vše samozřejmě proběhne online, z pohodlí vašich domovů. To vede k tomu, že je vše poměrně rychlé. Upozornit ale musíme na to, že pokud je Zaimo půjčka něčím charakteristická, tak určitě nutností poplatku. A to registračního, který má výši jedné koruny české. Právě tu zašlete na účet společnosti, aby mohla být vaše žádost a vaše registrace skutečně kompletní.

Ačkoliv to může být pro mnohé bráno jako zdržení, rozhodně se není třeba obávat, jelikož v jiných směrech vás už Zaimo půjčka rozhodně nezdrží. A to třeba proto, že v rámci vyřízení žádosti není nutné potvrzení o příjmu, stejně jako není nahlíženo do bankovních nebo nebankovních registrů. To zase proces schvalování výrazně zkrátí.

Víte, že … vše samozřejmě vyřídíte i prostřednictvím internetu, jelikož například potřebná smlouva dojde na váš email.

Jak rychlé je vyřízení?

Díky zmíněným podmínkám a možnostem si můžete být jisti tím, že samotné vyřízení je poměrně rychlé a jednoduché. Ostatně více o tom píše samotný poskytovatel na svém webu: „Zpravidla jsou peníze k dispozici do několika minut. Mohou ale nastat situace, které způsobí prodloužení této lhůty. Například když zažádáte o úvěr v neděli večer, banka ji může na Váš účet připsat až v pondělí ráno. Pokud se jedná o mezibankovní převod, peníze jsou zpravidla připsány do druhého dně.“ Díky tomu je tato půjčka skutečně ideální volbou i ve chvíli, kdy potřebujeme řešit své finanční problémy. A jelikož se jedná o úvěr neúčelový, není třeba to nikomu sdělovat. A jaké jsou další výhody, které ještě nezazněly? Rozhodně to jsou třeba tyto:

  • Vyřízení online, z pohodlí domova
  • Peníze jsou vypláceny na bankovní účet
  • Možnost půjčit si i opakovaně
  • Možnost předčasného splacení bez sankcí
Další zajímavý článek:  Kde získat úvěr 20000 Kč?