Credit Card Master Card Visa Card

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je výhodná

Myslíte si, že pokud jsou půjčky zaměřené čistě na osoby, které mají nebo měly problémy, musí být nutně nevýhodné? Omyl. Ideálním příkladem je totiž nebankovní půjčka pro problémové klienty. Právě ta je dnes možností, jak můžete získat peníze, které jsou spojené nejenom s jednoduchým získáním, ale i s výhodnými úrokovými sazbami. Pojďme se podívat na to, co současný nebankovní trh dokáže nabídnout.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty může mít nulový úrok

Ideálním příkladem výhodnosti je situace, kdy není účtován žádný úrok. V tomto směru samozřejmě máte jedinečnou možnost získat vlastně nejvýhodnější půjčku na našem trhu.

Nulový úrok – kromě toho, že je úrok nulový, se samozřejmě nemusíte bát ani jakýchkoliv případných poplatků. Zkrátka kolik si půjčíte, tolik samozřejmě také vrátíte.

Nebudeme vás dlouho napínat a samozřejmě prozradíme, že tato možnost se skrývá v segmentu mikropůjček. A to konkrétně u společností, jako je Zaplo, Kredito24, popřípadě také Creditsor. Pokud si žádáte poprvé, můžete přesně o takovou půjčku požádat zde, a také ji dostat. A že je opravdu dobrou možností, to dokládají také reference klientů. A jedna vypadá takto: „Chtěla bych jenom poděkovat vaší společnosti za zajištění tolik potřebné půjčky“.

Další zajímavý článek:  Stačí vám 20 000 Kč? Máme pár tipů, kde si půjčit

Charakter půjčky stejný, jako je v bance

Dlouho patřily nebankovní společnosti do segmentu, který byl porovnáván s bankami a o kterém se říkalo, že je nevýhodný. Tato doba je však minulostí a i nebankovní půjčka pro problémové klienty ukazuje, že může být stejná, jako ta bankovní. Pokud nevěříte, podívejte se třeba na nabídku společnosti Home Credit. Ta byla v minulosti sice známým poskytovatelem spotřebitelských úvěrů, ale teď se soustředí i na klasické půjčky. A to znamená i možnost si u ní také požádat.

Pokud ji tedy porovnáme s bankou, máme zde jistotu toho, že si můžeme půjčit až stotisícové částky na dobu několika let, a to jak neúčelové, tak i účelové půjčky. A ty jsou samozřejmě spojeny s nízkým úrokem, ke kterému se navíc vztahuje bonus vrácení jeho čtvrtiny. A to jenom za pravidelné splácení. Navíc jsou samozřejmostí také doplňkové služby, jako je třeba:

  • Pojištění půjčky
  • Flexibilita splátek (např. s půjčkou od ČSOB)
  • Možnost odložení splátek
  • Podepsání smlouvy formou SMS zprávy
Další zajímavý článek:  Půjčka Zaplo vyniká vysokým procentem schválených žádostí

Využívají je i běžní žadatelé
To, že je nebankovní půjčka pro problémové klienty poměrně výhodnou možností, je spojeno také s faktem, že aktuálně není problémem si o ni požádat ani v případě, že statut problémového klienta nesplňujete. A tak si můžete bez obav říci o potřebnou částku i v případě, kdy máte vysoký příjem a dobrou finanční minulost. Dané půjčka totiž segment klientů nijak neomezuje. To hlavní, v čem se však oproti klasice liší, je dáno tím, že často neověřují zaměstnání, příjem a samozřejmě že také nenahlížejí do registrů. A to ani do bankovních, ani do nebankovních.