Kde získat úvěr 20000 Kč?

20 000 Kč dnes patří mezi částku, kterou někteří lidé vydělávají, ale stejně tak může tato suma patřit mezi částku, kterou řada lidí potřebuje získat formou půjčky. A pokud spadáte právě do druhé skupiny lidí, pojďme se společně říci, kde úvěr 20000 Kč vlastně získat. A to jak v rámci nebankovního segmentu, tak i v rámci segmentu bankovního.

Dostupný i v segmentu mikropůjček

Začít určitě musíme u té nejjednodušší možnosti, a to jsou mikropůjčky. Ty jsou spjaty s jednoduchostí a rychlostí, vyřízením z pohodlí domova a jistotou toho, že není třeba dokládat účel použití. Samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že úvěr 20000 Kč už je částkou poměrně vysokou a tak z těch prověřených společností nám ho může nabídnout pouze poskytovatel CreditON. V rámci segmentu ale najdete i několik dalších. A ačkoliv je to rychlá možnost získání, v rámci úrokových sazeb doporučíme raději klasiku

Další zajímavý článek:  Půjčka 20 000 Kč od společnosti CETELEM

Kdo nabídne úvěr 20000 Kč v nebankovním segmentu?

V oblasti nebankovního segmentu ještě zůstaneme, jelikož ten se pyšní tím, že nabídne hlavně jednoduchost a také rychlost získání daných peněz. Na výběr je určitě celá řada možností. A tak pokud zůstaneme u těch prověřených, patří mezi ně třeba:

Výhodou daných možností je jistě férový přístup, možnost nakombinovat si částku s termínem splatnosti, ale i jistotu v tom, že peníze lze využít na cokoliv. Poslední jmenovaná společnost vám navíc dává možnost volby i v tom, zda úvěr 20000 Kč budete chtít získat klasicky na účet, nebo budete chtít, aby vám ho přivezl obchodní zástupce společnosti a vyplatil vám ho pohodlně na ruku.

Měly byste vědět, že … Servis24 přihlášení na účet slouží ke správě internetového bankovnictví u České spořitelny.

Nejvýhodnější jsou banky

Z nebankovního segmentu se pojďme přesunout do oblasti toho bankovního. Zde určitě musíme doporučit hlavně menší hráče, jelikož ty jsou spojeny s nízkými úrokovými sazbami. Nic nezkazíte, pokud si vyberete Air bank, Equa bank, nebo také mBank. Právě poslední banka je rozhodně tou nejvýhodnější, jelikož z hlediska úrokových sazeb nabídne tuto garanci: „Jak funguje garance nejlevnější půjčky po celou dobu splácení? Pokud kdykoli během doby splácení přinesete lepší nabídku, my ji dorovnáme.

Další zajímavý článek:  S čím musíte počítat, chcete-li si půjčit u banky – 3. díl

Samozřejmě i banky dnes zjednodušují své podmínky a tak lze takto malou částku získat poměrně jednoduše, a to jenom s nutností doložit váš příjem. A jelikož z hlediska úrokových sazeb patří mezi nejlepší volbu, logicky doporučujeme primárně je. Pokud však v žádosti nebudete úspěšní, lze určitě doporučit i nebankovní společnost, a to některou z těch, které jsme zmínili výše. I ony totiž často mohou nabídnout nejenom nízký úrok, ale i různé typy pojistné ochrany. Mezi to hlavní, co dnes úvěr 20000 Kč nabídne v bankovním i nebankovním segmentu, to je třeba pojištění schopnosti splácet, které se hodí ve chvíli, kdy přijdete o své zaměstnání.