Eet Electronic Records Sales

Stačí vám 20 000 Kč? Máme pár tipů, kde si půjčit

Sehnat slušnou půjčku je někdy oříšek, zvláště pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků, případně nemohou doložit svoje příjmy. Nabídka úvěrů je sice velmi rozsáhlá, ale málokdo se v ní dokáže dobře zorientovat a vybrat si takovou půjčku, která je pro něj v dané situaci nejvýhodnější. V tomto textu máme několik tipů pro všechny, kteří hledají půjčku do 20 000 Kč.

Nejlepší je podívat se na srovnání půjček

Jednoznačně nejrozumnějším a nejrychlejším způsobem, jak si vyhledat úvěr do 20 000 Kč, je použít některý z internetových srovnávačů půjček. Takovýchto portálů existuje hned několik a jde o weby, které přinášejí nejen samotné srovnání půjček podle různých parametrů (jako je výše úvěru, doba splatnosti nebo úroková sazba), ale obsahují i podrobné recenze a mnoho dalších užitečných informací. Vyhledání ideální půjčky je velmi snadné – stačí jen do příslušného políčka vypsat požadovanou částku a po zmáčknutí klávesy Enter vám vyjedou přehledně půjčky do 20 000 Kč. K nejlepším srovnávacím webům patří v současné době zejména CoolPůjčky.cz, PůjčkyHned.cz nebo ParádníPůjčky.cz.

Další zajímavý článek:  Jaké parametry by měla mít výhodná půjčka?

V nebankovním sektoru lze získat jak půjčky na účet, tak i v hotovosti

Dnes je sice posílání peněz převodem na účet víceméně samozřejmostí, přesto je ale dost lidí, kteří preferují spíše výplatu v hotovosti na ruku. Jedná se např. o ty, kteří účet nemají nebo ho nemohou používat (např. kvůli exekuci), ale někdy je hotovostní úvěr lepší i z hlediska rychlosti – např. když potřebujete okamžitou finanční výpomoc během víkendu nebo o státním svátku. Mezi nebankovními půjčkami převažují ty bezhotovostní, existuje ale i několik společností, umožňujících výplatu půjčky v hotovostní podobě.

Chytrá a pohodlná Smart půjčka – řešení pro ty, kteří preferují výplatu na ruku

Jednou ze spolehlivých a dostupných nebankovních půjček, kde můžete bez problémů získat 20 000 Kč a navíc dostanete peníze v hotovosti, je Smart půjčka. Její výhoda spočívá i v tom, že se jedná o relativně dlouhodobý úvěr – celou částku splácíte buď 13 nebo 16 měsíců, takže jednotlivé měsíční splátky nejsou zas tak vysoké. Peníze vám přiveze obchodní zástupce firmy až k vám domů, takže nemusíte nikam jezdit a vše je velmi pohodlné. Samotnou žádost o úvěr si můžete podat na webových stránkách firmy, případně po telefonu.

Další zajímavý článek:  Víte, že roční období ovlivňuje objem poskytnutých úvěrů?

Další prověřené půjčky do 20 000 Kč

Částku 20 000 Kč ale můžete získat i u celé řady dalších nebankovních společností. Z těch známějších je oblíbená např. Tesco půjčka, osobní půjčka Cetelem, Svobodná půjčka Home Credit nebo úvěry od společnosti Provident Financial. Z méně známých produktů stojí za zmínku např. Sumo půjčka, určená pro osoby do 70 let, kterou můžete získat i se záznamem v registru dlužníků. Její výhodou je mimo jiné vysoká šance na schválení – až 89% žádostí o úvěr je posouzených kladně.

Na jaké parametry se při hledání půjčky zaměřit?

Kromě doby splácení a konkrétní měsíční splátky je důležité při hledání půjčky porovnat jejich úrokové sazby a RPSN. Mezi jednotlivými úvěry totiž bývají dost velké rozdíly a byla by škoda vzít si zbytečně drahou půjčku, když ji můžete získat mnohem levněji. Co je ale nejdůležitější – vždy si půjčujte pouze od ověřených a seriózních společností. Takové firmy po vás nikdy nebudou chtít poplatek předem (pokud nejde o symbolickou korunu pro ověření účtu) a pro sjednání úvěru vás nebudou nutit nikam telefonovat – půjčku lze vždy vyřídit přes internet nebo osobně.

Další zajímavý článek:  Jsou půjčky Brno bezpečnou možností, jak si půjčit?